Roni Rimon \\\ Benni Cohen \\\ Tammy Sheinkman
 

מה אנחנו עושים

יחסי ציבור שוטפים, ניהול משברים ומאבקים, תקשורת פוליטית, יעוץ אסטרטגי שיווקי. 

אנו מאמינים שיחסי ציבור ותקשורת אינם מטרה בפני עצמה, אלא כלי לקידום מטרות הלקוח, בין אם על ידי יצירת פרסום ובין אם ניסיון למניעתו.

שירות מיוחד למשרדי יחסי ציבור ללא התמחות בניהול משברים – פעילות נקודתית לזמן המשבר, ללא חשיפה חיצונית.

ניהול משברים

סיטואציה משברית מפתיעה את מי שלא הכין את עצמו. רוב המשברים ניתנים לחיזוי ולמזעור בעבודה נכונה ואכן מספר הולך וגובר של גופים עסקיים וציבוריים מחליטים להקדים תרופה למכה, מתייעצים איתנו ובונים "תיק משבר" שנועד להכין את החברה או הארגון למשברים אפשריים. עיקר גאוותנו היא על משברים הסמויים מן העין שלא הגיעו לתקשורת, או שהגיעו אך טופלו בצורה נכונה. גופים ואישים רבים טופלו נכון כך שהנזק שנגרם להם היה מינימאלי – אם בכלל. בין אלו: רשת סופרמרקטים גדולה, חברת מוצרי צריכה גדולה, גופי השקעות פיננסיים, גופים אקדמיים, ועוד. משברים נוספים שניהלו בשנים האחרונות: משבר קליטת השידורים של yes; משבר מחלת הלגיונרים במלון הרודס באילת; ייעוץ עבור קבוצת שטראוס; ניהול משברים עבור יצרנית הסיגריות "דובק"; ניהול משברים עבור קבוצת zap group; ניהול משבר מעריב מול עובדי החברה מצד מפרקי החברה, ועוד.

ניהול מאבקים

התקשורת אינה המטרה – התקשורת מהווה אמצעי להשגת המטרה. מטרת כל מאבק היא יצירת לחץ לקבלת ההחלטה הרצויה. נוכח עוצמתה הבלתי ניתנת לערעור של התקשורת, יש צורך לנהל דיאלוג הוגן עם התקשורת כדי להדגיש מידע נכון ואמיתי המשקף את תמונת העולם הנכונה ולהדוף מידע שגוי הנמסר על ידי היריב.  בשנים האחרונות ניהלנו שורה ארוכה של מאבקים ציבוריים שזכו לתהודה תקשורתית רבה: המאבק לשחרור גלעד שליט (מהלך שניהלנו כ”פרו בונו" במשך 4 שנים), המאבק של עמותת אור ירוק בתאונות דרכים ולהקצאת משאבים למניעת תאונות, מאבק מחזיקי אגרות החוב של אי.די.בי אחזקות. מאבק הסתדרות המורים במשרד החינוך למניעת פיטורי מורים, מאבק ועד ראשי האוניברסיטאות מול הממשלה להעלאת תקציב האוניברסיטאות, מאבקי עמותת אדם טבע ודין בגורמים שונים, מאבקי ארגון נכי צה”ל לשמירה על זכויות הנכים, ועוד. בנוסף, לפירמה מומחיות בניהול נושאים הקשורים ליחסי עבודה – בין בשלבי ההתארגנות ובין בייצוג ועדים או הנהלות. בין הנושאים שטופלו על ידנו: משבר העובדים מול ההנהלה בחברת נייר חדרה, ייצוג ועד טייסי אל על, מאבק עובדי בנק ישראל כנגד סעיפים בחוק בנק ישראל, ועוד.

ארגונים וגופים ציבוריים

הצבת דובר ויעוץ חיצוני בארגון, יעוץ לגופים ציבוריים (הסוכנות היהודית, קק"ל, רשויות מקומיות, לשכת עורכי הדין ועוד).

הפקת כנסים

משרדנו מתמחה בהפקת תוכן והליבה של כנסים ואירועים מסוגים שונים, כולל גיבוש התכנים והנושאים, מבנה הכנס, היקפו, המשתתפים בו, מראהו החזותי ועוד, כאשר לנגד עינינו עומדות שתי מטרות עיקריות: האחת היא יצירת עניין עבור משתתפי הכנס והנוכחים בו. השנייה, לא פחות חשובה ולעיתים אף יותר – בניית הכנס או האירוע בפריזמה תקשורתית, כך שייצור עניין תקשורתי וימקסם את אפשרויות הסיקור והכיסוי התקשורתי שיקבל. שתי מטרות אלו משרתות, לרוב, את מטרת העל של הגוף היוזם של הכנס – הלקוח: ליצור כנס מרשים, שיכבד הן את הנוכחים והן את הגוף היוזם ולא פחות כך – בעל נפח ונוכחות תקשורתית.  

קישור לסרטון כנס יוצרים עתיד 2 שהפקנו השנה

 

 

רימון כהן שינקמן במדיה החדשה


מחלקת הדיגיטל ב"רימון כהן שינקמן"  מעניקה ייעוץ אינטגרטיבי ומשלים למגוון רחב של לקוחות המעוניינים ביצירת שפת מותג ייחודית בעולמות הדיגיטל והרשתות החברתיות. ייחודיותה, איכותה ועוצמתה של המחלקה טמונים בסביבתה הטבעית חברת הייעוץ והאסטרטגיה מהמובילות בישראלממנה היא שואבת השראה, ידע וניסיון מעשי רב. היתרון ללקוח הקצה: טיפול בכל מערכי התקשורת, המסורתיים והדיגיטליים, תחת קורת גג אחת.